'E theva orarin se dola me vonesë', pensionisti në Tiranë: Kam qëndruar në karantinë siç ka thënë i pari i vendit

9 Maj 2020, 11:38

Të shumtë kanë qenë pensionistët të cilët kanë dalë sot në zonën e Liqenit në Tiranë. Ka patur edhe nga ata pensionistë të cilët janë mbledhur në grumbuj, pasi janë takuar me shokë dhe miq që deri më tani nuk i kishin takuar. Gjithsesi rreth orës 10 kjo kategori ka nisur të largohet, për t'i lënë vendin prindërve me fëmijë deri në moshën 14 vjeç.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha