“Edhe fëmija në djep e di që politikanët janë hajna” zonja propozon: Ai që shet votën t’i pritet koka

24 Tetor, 10:06

Në emisionin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një zonjë nga Shkodra tha se edhe fëmija në djep e di që politikanët janë hajna. Më pas në diskutimin e ditës për vjedhjen e votave telefonuesja tha se duhen ndëshkuar jo vetëm ata që manipulojnë dhe blejnë vota por edhe qytetarët pra populli që e shet votën. Ndiqeni propozimin e saj.

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha