EKSKLUZIVE/ Babai e vëllai vrau motrën dhe e groposën/ Njerka: Burri dhe djalin im (Shkëlzeni) janë të pastër, do shkoj të jetoj të vëllezërit e mi

8 Shtator, 12:20

TIRANË- Shtëpia e Faik Bucit është mbyllur "hermetikisht", pas lajmit se ai kishte urdhëruar në 2012 djalin që të vriste të motrën, Eglantina Buci, pasi nuk ishin dakord për bashkëjetesën me një djalë. Në atë shtëpi banon gruaja e dytë e Faikut, e cila në një rrëfim ekskluziv për Report Tv i ka dalë në mbrojtje burrit të saj. Për të, Faiku është i pastër dhe Shkëlzeni që e quan "djali i saj", teksa thotë se vëmendja që ka marrë ditëve të fundit për këtë lajm makabër i ka përkeqësuar shëndetin mendor.

Kategori të tjera