Ekskluzive/ Pamjet e momentit kur forcat e policisë ndërhyn në Teatrin Kombëtar

17 Maj 2020, 07:06

Report Tv siguron pamjet ekskluzive të momentit kur forca të shumta policie ndërhynë në Teatrin Kombëtar në orët e para të ditës së sotme për të nxjerrë aktivistët dhe anëtarë grupit të artistëve që ndodheshin brenda duke bërë rezistencë.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha