Elbasan/ Militanti me shishe birre në dorë i vë flakën gomave në sy të ish-deputetëve të PD

25 Prill 2019, 18:34

Militantët e PD ka vijuar protestën e tyre në rrethrrotullimin e Bradasheshit në Elbasan.

Ata kanë nisur fillimisht me disa tymuese dhe më pas i kanë vënë flakën disa gomave.

Një protestues i cili mban në dorë një shishe birrë ka shtyrë një nga gomat në flakë me këmbë.

Të pranisëhm në këtë situatë kanë qenë të pranishëm dhe dy ish-deputetë të PD, Luçiano Boçi dhe Endri Hasa, i cili u bë i njohur pas sulmit me vezë ndaj kryeministrit Edi Rama në Kuvend.

Kategori të tjera