Elbasan/ Video nga momenti i largimit nga banesa të trupit të 71-vjeçarit të ekzekutuar nga policia

24 Shtator, 21:04 | Përditesimi i fundit: 2020-09-24 21:11:28

Grupi hetimor ka larguar mbrëmjen e sotme trupin e 71-vjeçarit, ku ReportTv siguron videon e nxjerrjes së tij nga banesa dhe dërgimin në morgun e  spitalit.

  •  

r.k./Shqiptarja.com

Kategori të tjera