Elbasanasi me probleme mendore tenton të grabisë dyqanin, godet shitësen me çekiç në kokë

18 Shtator 2019, 22:25

ELBASAN-Një tentativë grabitjeje është regjistruar mbrëmjen e sotme në lagjen '5 Maji'. Një person në përpjekje për të grabitur një dyqan ka hasur në rezistencën e shitëses. Gjatë përleshjes, autori e ka qëlluar me çekiç në kokë duke e lënë të plagosur.

Ndërkohë që shitësja e plagosur Anxhelina Panxhi 30-vjeçe është dërguar në spital për ndihmë mjekësore. Report Tv sjell pamjet nga vendi i ngjarjes dhe të shitëses që mbeti e plagosur.

Autori është Alert Carroshi rreth 45-vjeç me probleme mendore, ndërsa mësohet se është neutralizuar nga klientët e një lokali përballë dhe më pas e ka marrë policia duke e dërguar në komisariat.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha