Emigranti në Itali 4 muaj i izoluar prej Covid ngre alarmin: Zbatoni masat se do përfundoni keq

26 Shkurt, 10:40

Nga Italia ka mbërritur një telefonatë mëngjesin e sotëm në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ai tha se ka katër muaj i izoluar në banesë. Thirrja e tij për bashkëqytetarët në Shqipëri është: Zbatoni masat se do të përfundoni keq.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha