'Është diçka spektakolare', Rama inspekton punimet në kantierin e Parkut të Shtëpisë së Pavarësisë në Vlorë

2 Maj, 13:30 | Përditesimi i fundit: 2021-05-02 13:46:33

Kryeministri Edi Rama ka inspektuar punimet në kantierin e Parkut të Shtëpisë së Pavarësisë.

Përmes këtij parku Bulevardi Qendror do të lidhet me detin në një aks vertikal dhe ku do të krijohet një oaz i veçantë gjelbërimi, ujrash, argëtimi, nostalgjie.

'Është diçka spektakolare'- tha kreu i qeverisë teksa inspektonte punimet.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha