“Është virozë stine, s’ka Covid” zonja habit në emision: Sa të fitojë Trump ikën virusi në Shqipëri

31 Tetor, 10:20

Teoritë konspirative për koronavirusin gjithmonë kanë ekzistuar. Në emisionin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një telefonuese nga Shkodra tha se nuk ka Covid por është thjesht virozë e stinës. Më pas zonja edhe e irrituar deklaroi: “Sa të fitojë Trump në Amerikë shiheni kur në Shqipëri të iki virusi menjëherë”. Ndiqeni opinionin e saj.

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha