Fakte dhe dëshmi/ 7 shokët e Ilir Metës në burg dhe në kërkim për korrupsion dhe trafiqe! Sa i besueshëm është Presidenti me ‘petkun’ anti-krim?!

27 Shkurt, 19:29

Presidenti Ilir Meta ka njoftuar së fundmi hapjen e portali për të denoncuar presionet zgjedhore, ka ashpërsuar retorikën politike, duke deklaruar se do të ‘fshijë’ banditët, ndërsa bashkë me bashkëshorten Monika Kryemadhi, kanë shprehur që të dy ambicien për të drejtuar Ministrinë e Brendshme, nëse opozita vjen në pushtet.

Po sa i besueshëm është Ilir Meta me petkun e ri anti-krim? Faktet dhe një sagë dëshmish konfirmojnë se Ilir Meta është një ndër politikanët më të implikuar në Ballkan me njerëzit e botës së krimit, korrupsionit dhe pastrimit parave. Sot po sjellim në vëmendje vetëm disa nga lidhjet e tij më flagrante, të cila nëse shikohen në tërësi, janë një sfidë dhe provë e madhe për SPAK. 

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha