Familja në Kukës apel për ndihmë: Dua të iki sa më parë nga kjo shtëpi, s'kam asnjë kusht! Më ka mbetur veç të shkoj në përrua e të hidhem

23 Janar, 21:48

KUKËS- Me mure të çara, lagështi dhe një çati që dita-ditës rrezikon të shembet. Kjo është banesa ku jeton familja Visha në fshatin Kolesian të Kukësit.  E ndërtuar prej vitit 1963,  pjesëtarët e familjes thonë se shtëpia është e pabanueshme dhe nuk kanë mundësi të ndërtojnë të re, pasi jetojnë me ndihmë ekonomike.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha