'Far West' në Elbasan! 'Vis korçari' qëlloi i pari, plagoset në shpatull! Arrestohet te Trauma! Në kërkim shoferi tjetër!Sekuestrohen pamjet filmike (VIDEO)

25 Nëntor 2020, 18:32

Një sherr mes disa personave ka agravuar në të shtëna me armë zjarri në afërsi të stadiumit në Elbasan, në mes të ditës, në një rrugë të mbushur me njerëz dhe raportohet se 1 person i cili ka mbetur i plagosur është dërguar në një spital në Tiranë. 

    Kategori të tjera