Fidel Ylli i kthen përgjigjje Ligës: Kryeministri ka mirëkuptim për kërkesat, por ndërprisni bojkotin

28 Tetor, 15:16

Kategoria e Pare, e dytë dhe futbolli i moshave kanë ndërprerë bojkotin. Federata Shqiptare e Futbollit ka njoftuar se këto kategori në fundjavë do të zbresin në fushë, duke i dhënë fund thatësirës më shumë se 3 mujore pa futboll në vend.

r.k./Shqiptarja.com

Kategori të tjera