Fier/ Ambulanca del nga rruga, humb jetën pacienti që po transportohej në spital

25 Maj, 18:35 | Përditesimi i fundit: 2020-05-25 19:53:00
  1. Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e kësaj të hëne, ku një autoambulancë është përfshirë në aksident, e për pasojë ka humbur jetën pacienti që po transportonte në spital.

    Ngjarja e rëndë është regjistruar në aksin rrugor Fier-Lushnje, ku ambulanca ka dalë nga rruga dhe ka humbur jetën 62-vjeçari me inicialet M.M dhe është lënduar shoferi N.H, 55 vjeç.

Kategori të tjera