Fier, nis nesër vaksinimi i personave mbi 60 vjeç

12 Prill, 12:27

Vaksinimi i moshave +60 vjeç ka nisur vetëm në Tiranë, ndërsa në rrethe mjekët e familjes janë duke bërë gati listat me emrat e +60 vjeç që kanë sëmundje kronike. Aktualisht në qendrat e vaksinimit për këtë moshë nuk ka nisur as në Lezhë dhe as në Fier.  

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha