Fier, vritet me armë zjarri efektivi i policisë! Autori u largua me makinë blu

13 Maj, 14:02 | Përditesimi i fundit: 2024-05-13 18:21:10

Një efektiv policie mbeti i vrarë sot në fshatin Baltëz të Fierit. 

Vrasja ka ndodhur sot në mesditë pranë spitalit 'Memorial' në Fier. Burimet bëjnë me dije se autori u largua me një makinë blu.

Shqiptarja.com dhe Report Tv siguron videon nga vendi i ngjarjes.