“Folëm për të ardhmen,jo të shkuarën’, telefonuesit kanë dy fjalë për ambasadoren Kim

27 Maj, 10:17 | Përditesimi i fundit: 2020-06-02 10:38:57

Ajo çfarë tha ambasadorja amerikane Kim dje pas takimit me kreun e PD-së Basha se folëm për të ardhmen dhe jo të shkuarën nuk ka mbetur pa u komentuar sot në programin “Shtypi i Ditës dhe Ju” me moderator Andi Kapxhiu. Dy telefonues iu drejtuan diplomates duke i thënë se nuk duhen harruar ngjarjet e së shkuarës që kanë dëmtuar vendin. Dëgjojini thirrjet e tyre për ambasadoren.

Programe të tjera

Shiko të gjitha