Frika që ka qytetari nga kalimet e LSI në PS: Rama të ketë kujdes, mund të jenë si “Kali i Trojës”

27 Shkurt, 11:07

Një zotëri që u bë pjesë e “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv diskutoi për temën e ditës por kishte edhe një merak për politikën. Ai paralajmëroi kryeministrin Rama që të ketë kujdes me kalimit nga LSI në PS pasi tha që ai vet nuk ka besim dhe se këtu fshihet një hile nga mbrapa duke sqaruar se mund të jenë si “Kali i Trojës”.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha