Fushë Krujë/ 17-vjeçarja i denoncoi se e drogonin dhe e shfrytëzonin si prostitutë! Të rinjtë hakmerren, tritol shtëpisë së saj

13 Korrik, 19:44

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Fushë-Krujë ditën e djeshme kur një person me inicialet A.B ka hedhur në oborrin e banesës së shtetases M. F, në lagjen Kastrioti, një pako me lëndë plasësë artizanale. Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forcat RENEA që pas verifikimit ka rezultuar se brenda pakos kishte një sasi të vogël lëndë plasëse artizanale, që fatmirësisht nuk ka shpërthyer.

Kategori të tjera