Fushë Krujë/ Me dy djem të sëmurë dhe prej 10 muajsh në çadër pas dëmeve nga tërmeti, nëna apel për ndihmë

28 Shtator, 16:59

Pa shtëpi, dhe me dy djem të sëmurë, Flutura Zela nga fshati Mazhë e Madhe e Fushë-Krujës apelon për ndihmë. Shirat e vjeshtës e kanë vështirësuar jetesën në çadër, ku po qëndrojnë prej 10 muajsh. Report Tv ishte në këtë familje dhe përcjell zërin e tyre për ndihmë.

r.k./Shqiptarja.com

Kategori të tjera