Gati Pediatria e re e Tiranës, Rama: Qenka për ‘uau’, nga standardet është si spitali i Fierit

22 Prill, 14:26

Kryeministri Edi Rama ka vizituar Pediatrinë e re të Tiranës në Qendrën Qendra Spitalore Universitare “Nënë Tereza”. Rama theksoi se nga pikëpamja e standardeve është njësoj si Spitali Memorial Rajonal i Fierit që u ndërtua nga Turqia dhe u inaugurua dje.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha