Gjebrea në Report Tv: Deputetë të opozotës pjesë e listës së PS. Deputetja Reme Lala dhe Deputeti Ylli Shehu janë zyrtarisht pjesë e listës së Partisë Socialiste në zgjedhjet e 25 Prillit.

27 Shkurt, 15:55 | Përditesimi i fundit: 2021-03-03 17:03:53

Ka qenë deputetja  Elona Gjebrea ajo që ka konfirmuar  për Report Tv emrat e deputetëve të rinj të opozitës  ndërsa tha se  PS-së pretendon sërisht të marrë 74 mandate.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha