“Gjiknuri dhe Bylykbashi janë vëllezër” Telefonuesi habit me deklaratën dhe ka dy fjalë për Kryemadhin

29 Shtator, 10:06 | Përditesimi i fundit: 2020-09-29 10:06:17
  1. Në emisionin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një telefonues habiti jo pak me deklaratën e tij kur tha se Damian Gjiknuri i PS-së dhe Oerd Bylykbashi i Pd-së janë vëllezër. Më pas zotëria kishte edhe dy fjalë për Monika Kryemadhin dhe LSI-në kur tha se ajo parti nuk duhet të ekzistojë më.

Programe të tjera

Shiko të gjitha