Gjimnazistja nga Serbia flet shqip: Ku dallon jeta e saj në izolim mes dy kombeve

7 Prill, 11:29

Kristina Milonovic është një gjimnaziste nga Serbia, e cila ashtu si shumë bashkëmoshatare të tjera të saj në të gjithë botën, është e detyruar të qëndrojë mbyllur.

Një ditë e saj nuk është shumë ndryshe nga ajo e cdo gjimnazisti në vendet e tjera, rrjete sociale, filma, libra.

Dhe në fakt, ashtu si shumë të rinj të tjerë Kristina tregon se kjo periudhë e ka afruar edhe më shumë me familjen. Ajo tregon në një video selfie për emisionin “Rreze Dielli” në ReportTv  disa momente gjatë ditës së saj, u duket se është edhe një fanse e shahut.

  •  

Kategori të tjera