Gjoni s'mbahet në Kuvend: Presidenti turk fut hundët në Shqipëri! Acarohet Valteri: Laj gojën kur flet për zonja me shami! I nderuar të kisha miqësi me Erdogan

7 Tetor, 17:35

Me tone të ashpra ka folur deputeti Ralf Gjoni në Kuvend, ku pasi ka protestuar në shenjë simbolike për vizitën e komisionerit për Zgjerim Oliver Varhelyi, dhe teksa ka hedhuar akuza se sipas tij presidenti Turk Erdogan, po i afrohet vendit tonë për të kapur tendera, ai a përfshrë edhe fenë.

r.k./Shqiptarja.com

Kategori të tjera