“Gjyqtarja që liroi këngëtaren është heroinë” qytetari: Turp për policin që arrestoi Fjolla Morinën

23 Shtator, 10:35 | Përditesimi i fundit: 2020-09-23 11:11:36

Në diskutimin për drejtësinë e re dhe vendimin për këngëtaren Fjolla Morina që u la arrest shtëpie një qytetar kishte një mendim shumë më ndryshe nga të tjerët. Duke folur në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv zotëria tha se gjyqtarja që liroi këngëtaren kosovare është heroinë dhe veproi shumë mirë. Ai shkoi më tej duke thënë se polici që arrestoi një femër nga Kosova duhet të ketë turp. Ndiqeni argumentin e zotërisë.

Programe të tjera

Shiko të gjitha