“Grekët RACISTË me shqiptarët”, telefonuesi nuk lë gjë pa thënë: Na TORTUROJNË në dogana

17 Shtator, 10:40 | Përditesimi i fundit: 2020-09-17 10:41:29

Në programin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një qytetar nuk la gjë pa thënë për shtetin grek dhe mënyrën se si i trajton shqiptarët. Zotëria tha se grekët janë racistë me shqiptarët dhe i 'torturojnë' nëpër dogana. Më pas ai dha një mendim edhe për marrëveshjen e detit mes Shqipërisë dhe Greqisë.

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha