“Greku ka hyrë në kufirin tonë”, telefonuesi thirrje Erdogan: Na sill ca raketa t’i vëmë te bunkerët

21 Tetor, 10:10 | Përditesimi i fundit: 2020-10-21 11:09:41

Temën e ditës për çështjen e detit me Greqinë e komentoi një telefonues në programin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ai tha se greku ka hyrë në kufirin tonë dhe me atë që do shteti fqinj i bie që të kalojë edhe Sarandën. Më pas ai pati një thirrje dhe kërcënim kur tha :” I bëj thirrje Erdogan-it të na sjellë ca raketa t’i vendosim nëpër bunkerë dhe ta shohi greku”.

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha