“Grida Duma ishte “tërbuar”, i moshuari: Shkollat të mbyllen 1 vit, pensionet në shtëpi

2 Dhjetor 2020, 09:50 | Përditesimi i fundit: 2020-12-02 10:04:02

Një i moshuar që u bë pjesë e programit “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv me zë të lartë kërkoi që shkollat të mbyllen një vit dhe po ashtu sqaroi se pensionet do ishte mirë që nga posta të dërgohen në banesat e të moshuarve. Ai e mbylli duke folur për ish-deputeten Grida Duma për të cilën tha se ishte “ tërbuar’ fare.

Programe të tjera

Shiko të gjitha