Habit i moshuari që e ka votuar” Rama është ekstremist i djathtë”

9 Maj 2020, 09:50

A do e kishit menduar se Edi Rama është një ekstremist i djathtë. Kjo është ajo që tha për kryeministrin një i moshuar. Zotëria duke folur në emisionin e mëngjesit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv i tha moderatorit Andi Kapxhiu se Rama është i djathtë.”Unë e kam votuar dhe kam rrezikuar për Ramën edhe jetën në vitin 2009 por ai është i djathtë pasi nuk ka aplikuar politika sociale dhe njerëzit e thjeshtë i ka shkelur me këmbë” e mbyll komunikimin i revoltuar pensionisti.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha