Habit qytetari: Fatos Nano fejoi dhe martoi Ilir Metën me Monika Kryemadhin

29 Nëntor 2020, 09:33

Në emisionin e sotëm "Shtypi i ditës dhe ju" në Report TV moderuar nga gazetari Besard Jacaj, u diskutua për Festat e Nëntorit dhe dëshirat që kishin heronjtë për Shqipërinë e lirë. Një qytetar u ndal edhe tek situata politike, teksa foli për të shkuarën e presidentit të vendit dhe kryetarës së LSI-së. Dëgjojeni...

Programe të tjera

Shiko të gjitha