Habit qytetarja: E kam kaluar Covid me limona dhe ushqim, pa ilaçe, jam si kokrra e mollës

17 Nëntor 2020, 09:59

Në emisionin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv me drejtues Andi Kapxhiun telefonoi një zonjë që foli për pandeminë. Duke mos i besuar shumë kësaj që po ndodh ajo zbuloi edhe diçka personale kur tha: “ Nuk e dija që isha prekur por e kam kaluar Covid-in me limona e ushqim , pa pirë fare ilaçe dhe tani jam si kokrra e mollës”. Ndiqeni të plotë rrëfimin e saj.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha