Habit Rama, hedh pamjet LIVE me këmbët mbi tavolinë duke përgatitur fjalimin

6 Dhjetor 2019, 11:06

Kryeministri Edi Rama pak përpara fjalës së marrjes së kryesisë së OSBE për vitin 2020 nga Bratislava ka hedhur një video në faqen e tij zyrtare në Facebook me këmbët mbi tavolinë duke përgatitur detajet e fundit. "Nder dhe pērgjegjësi e madhe drejtimi i kësaj organizate ndërkombëtare të dorës së parë, si edhe mundësi e jashtëzakonshme për ta bërë Shqipërisë të shkēlqejë në krye të punëve të mëdha e të sfidave të posaçme të OSBE" shkruan Rama.

  •  

Kategori të tjera