Habit shkodrani: Berishën e kam daj, Ramën djal axhe ndërsa Meta është miku i dajës

19 Janar, 10:03

Në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një telefonues nga Shkodra habiti jo pak me opinionin e tij por më shumë për atë që tha se të tre liderët ai i ka të “afërm”. Ai tha: Berishën e kam daj, Ramën djal axhe dhe Ilir Meta është miku i dajës. Ndiqeni të plotë lidhjen që bën zotëria.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha