Habit telefonuesi: Rama e do fort Bashën , llogaritë në matematikë mos ia merrni për keq

21 Nëntor, 09:42

Një telefonues në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv tha se Lulzim Basha është më i përshtatshmi për kryetar opozite dhe se llogaritë matematikore që bën nuk duhet t’ia marrim për keq. Më pas zotëria habiti duke thënë se : “ Rama e mbron dhe e do fort Bashën”. Ndiqeni të plotë analizën e tij.

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha