Halli i madh që ka zënë qytetarin: Kujt t’ia japim votën, politikanët të gjithë për burg

19 Tetor, 10:29 | Përditesimi i fundit: 2020-10-19 10:31:05

Në emisionin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv me drejtues Andi Kapxhiu një zotëri tregoi hallin e madh që ka . Ai sqaroi se nuk di për kë të votojë më 25 prill. “Nuk di kujt t’ia jap votën” ka thënë ai. Sipas zotërisë nuk ka alternativë dhe politikanët janë të gjithë për burg.

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha