‘Hipokritë, të vjen për të vjellë’, vlonjati në emision: Kush merr LSI-në humbet

29 Maj, 10:21

Një qytetar nga Vlora që herë pas herë bëhet pjesë e emisionit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv i është kthyer keq klasës politike duke i quajtur hipokritë ndërsa ka pasur edhe dy fjalë për Lulzim Bashën. Duke folur në studio me moderatorin Andi Kapxhiu ai tha se PD nuk fiton nëse bën koalicion me Lëvizjen Socialsite për Integrim. Madje shkoi më tej kur nënvizoi se kush bëhet me  partinë e Kryemadhit nuk fiton.

Kategori të tjera