Historia e maces së ngjitur/ Familja në Tiranë kthen shtëpinë në strehë për 4 putroshët e braktisur

16 Nëntor 2020, 16:58

Dashuria për kafshët është një shenjë humanizmi. Në familjen Asllan, e veçanta është se macet e braktisura i marrin dhe i rrisin në banesën e tyre. Pranë meje është vajza 10-vjeçare Lejla. Ka gjetur maçokun e vogël dhe më pas e ka rritur. E para mace që hyri këtu është Mia Luna. Smeralda ka dy vjet që kujdeset për të. Mia ka pasaportë dhe në të janë shënuar të gjitha vaksinat si dhe të dhënat e saj.

 

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha