Historia e pazakontë: Si më shëroi droga nga dhimbjet e forta

10 Maj 2020, 10:28

Në emsionin “Shtypi i ditës dhe Ju” me moderator Besard Jacaj në Report TV u fol për legalizimin e kanabisit, ku një qytetar tregoi se si një ilaç me drogë e kishte shëruar nga dhimbjet e forta në gju.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha