I moshuari thirrje për protesta si në Amerikë: Jemi popull i tredhur e frikacak

2 Qershor, 10:37

Një i moshuar që telefonoi mëngjesin e sotëm në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv morri si shembull atë që po ndodh në Amerikë pas vrasjes së një afroamerikani dhe bëri thirrje që edhe në vendin tonë të ketë një reagim të atillë. Më pas duke biseduar me Andi Kapxhiun në studio ai tha se ne jemi popull frikacak e i tredhur.

Programe të tjera

Shiko të gjitha