I rrethuar nga 8 efektivë, momenti kur nxjerrin me forcë nga makina dhe shtrijnë në tokë shqiptarin në Itali

19 Qershor, 22:47

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha