Ibrahimovic rikthen Milanin +3 nga Interi, Pioli: Renditjen e shohim në prill

19 Janar, 10:57

Milani nuk gabon, fiton 2-0 në transfertë ndaj Kaljarit dhe rikthen diferencën prej tre pikësh nga Interi i vendit të dytë. Njeriu i ndeshjes ishte Ibrahimovic që shënoi të dy golat.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha