IKMT shemb restorantin PA LEJE të Mihal Kokëdhimës ,dy fadroma shembin restorantin

21 Gusht 2019, 09:37 | Përditesimi i fundit: 2019-08-21 09:58:04

IKMT ka shtuar forcat për prishjen e restorant 'Panorma' në Porto Romano. Mjetet e rënda vijojnë punën për shembjen e restorantit të Mihal Kokëdhimës ku deri më tani kanë shembur më shumë se gjysmën.

Ky aksion i IKMT-së vjen pas ngjarjes së rëndë, ku pronari i saj ushtroi dhunë fizike dhe psikologjike mbi turistët spanjollë.

  •  

Kategori të tjera