“Ilir Meta është i varfër, ta ndihmojmë” Shkodrani ka dy fjalë edhe për kandidimin e Berishës

19 Shtator, 09:24 | Përditesimi i fundit: 2020-09-19 10:09:05

Një telefonues nga Shkodra që tha se fliste me kompetencë të plotë deklaroi në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv se Ilir Meta është i varfër dhe se ne duhet ta ndihmojmë. Më pas zotëria duke folur në studio me gazetarin Andi Kapxhiu tha se Sali Berisha nuk e meriton të rikandidojë si deputet.

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha