‘Ilir Metës i ka ikur petulla’, telefonuesi tregon se si vjen Basha në pushtet

28 Maj, 10:06 | Përditesimi i fundit: 2020-06-02 10:38:41

Telefonuesi i parë për mëngjesin e sotëm në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv kishte kritika për Presidentin Ilir Meta duke thënë se i ka ikur petulla që po i kritikon të gjithë edhe ndërkombëtarët. Zotëria kishte edhe dy fjalë për liderin e opozitës Basha dhe tregoi se si mund të vijë ai në pushtet.

Programe të tjera

Shiko të gjitha