Inaugurohet Air Albania, Rama, Duka dhe Ceferin hedhin firmën

17 Nëntor 2019, 21:43

Kryeministri Edi Rama, kreu i FSHF Armando Duka dhe presidenti i UEFA-s Aleksander Ceferin kanë inauguruar stadiumin Air Albania pak minuta nga nisja e ndeshjes Shqipëri-Francë.

Kategori të tjera