Inceneratori 'çon' Kryemadhin në Fier: Qytetarët na kërkojnë të vazhdojmë qëndresën! (Asnjë fjalë për naftëtarët që janë në grevë prej 20 ditësh)

17 Tetor, 14:27

FIER- Në 20 ditë grevë urie të naftëtarëve (17 ditë burrat dhe 3 ditë gratë), nuk mjaftuar për të çuar kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi në Fier. Është dashur inceneratori i Fierit, arma kundër qeverisë, me të cilën po "lufton" fort opozita gjatë kësaj periudhe elektorale, që Kryemadhi të shkojë në Fier dhe të hedhë akuza në drejtim të kryeministrit Edi Rama.

r.k./Shqiptarja.com

Kategori të tjera