Integrimi i Shqipërisë në BE, Salianji ironizon në 'Report Tv': Të presim, është hapur shampanja 8 herë! Për meritë duket se në çfarë gjendje jemi

30 Qershor, 18:10

Për deputetin Ervin Salianji, Konferenca e paralajmëruar Ndërqeveritare mes Shqipërisë dhe Bashkimit Evropian duhet të japë rezultate pozitive, por duhet të jemi të duruar, pasi sipas tij, është hapur 8 herë radhazi shampanja. I pyetur në 'Studio Live' në Report Tv nga Arbër Hitaj, Salianji shpresoi për një vendim pozitiv javën e ardhshme

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha