Inxhinierja Luljeta Bozo apel qytetarëve: S'ka rrezik! Ikni në shtëpi dhe flini se nesër do shkoni në punë, gjumë të ëmbël

28 Janar, 23:31

Inxhinierja e ndërtimit Luljeta Bozo përmes Report Tv u bën apel të gjithë qytetarëve që nuk kanë probleme në banesat e tyre nga tërmeti, por thjeshtë çarje të vogla suvaje, të kthehen në banesat e tyre për të fjetur, pasi nesër do të rikthehen të vijojnë jetën normale.  

Kategori të tjera